Klub podporovateľov
denníka Postoj

Tento denník vznikol vďaka finančnej pomoci našich čitateľov a podporovateľov. Pridajte sa k nim a staňte sa členom Klubu Postoj. Podporíte tak denník, ktorý zdieľa a šíri aj vaše hodnoty.

Podporujú nás čitatelia z každého kúta Slovenska aj osobnosti verejného života. Len vďaka ich pomoci dnes môžeme robiť kvalitnú a hodnotnú žurnalistiku, ktorá tu doteraz chýbala. Zároveň sme vďaka nej nezávislí od politických, finančných a iných záujmových skupín a pri našej práci úplne slobodní. K našej práci preto potrebujeme vašu podporu.

Staňte sa členom nášho klubu. Najviac nám pomôžete pravidelným príspevkom, podľa vašich možností, napríklad vo výške 5 či 10 eur mesačne. Vďaka pravidelnej podpore členov klubu si môžeme plánovať našu prácu dlhodobo a postupne zlepšovať konzervatívny denník Postoj a prinášať vám ešte viac cenných článkov, reportáží a rozhovorov, ktoré budú dostupné zadarmo.

Členom Klubu Postoj sa môžete stať aj vtedy, ak nás podporíte mesačne sumou minimálne 5 eur alebo jednorazovo sumou vyššou ako 59 eur minimálne raz ročne. Pre členov Klubu Postoj máme pripravené viaceré výhody: špeciálne papierové vydania našich novín, pravidelné informácie z našej redakcie, pozvánky na podujatia organizované naším denníkom či osobné stretnutia s našimi redaktormi.

Vašou podporou navyše vyjadrujete, že Slovensko potrebuje médium, ktoré chráni hodnoty. Ďakujeme vám za váš postoj.

Prečo podporujem

Ďakujem za vaše články, sú pre mňa naozaj povzbudením.

Richard, Bratislava

Takýto denník nám naozaj chýbal. Ďakujem a silno držíme všetci doma palce.

Zuzana, Ružomberok

Vďaka vašej podpore

  • vznikol silný tím skúsených novinárov
  • pripravujeme týždenne viac ako päťdesiat článkov
  • odštartovali sme profesionálnu webstránku denníka
  • pripravili sme Noviny za život na Pochod za život

Pridajte sa k našim podporovateľom teraz

Výška jednorazového daru

Výška mesačného - pravidelného daru

Ďakujeme za vašu jednorázovú podporu, vďaka nej môžete čítať viac kvalitných textov. Ďakujeme za vašu pravidelnú podporu, vďaka nej môžete čítať viac kvalitných textov.

Darček na znak vďaky od redakcie

Za vašu podporu vám dáme to, čo vieme najlepšie. Kvalitné články a hodnotnú žurnalistiku s názorom.

Ako členom klubu podporovateľov vám chceme preukázať výraznejšiu vďaku. Budeme vám radi posielať najnovšie informácie a pozvánky na akcie, ktoré plánujeme organizovať. Navyše pre členov pripravujeme daľšie výhody, napríklad špeciálne vydanie novín priamo do vašich schránok.

Už vás podporujem, chcem sa stať členom klubu

V prípade, že nás pravidelne podporujete sumou minimálne 5 eur mesačne, alebo ste nám darovali jednorazovo vyššiu sumu a chcete sa stať členom Klubu Postoj, napíšte, prosím, mail na adresu klub@postoj.sk. Uveďte, prosím, aj číslo účtu, z ktorého ste nás podporili. Ďakujeme.

KONTAKT

Potrebujete poradiť alebo viac informácií o Klube Postoj? Kontaktujte nás na klub@postoj.sk alebo na 0948 787 656.

Odoberajte novinky z redakcie

Šírte Postoj medzi vašimi známymi