Netradičná ponuka pre manažérov a podnikateľov

Pre manažérov a podnikateľov máme dve ponuky. Prvá je ponuka inzerovať v denníku Postoj. Naši čitatelia sú vzdelaní a nadpriemerne zarábajúci ľudia s veľkými rodinami. Zároveň výrazne dôverujú tomuto portálu až do takej miery, že redakcia denníka Postoj funguje najmä vďaka ich podpore. Viac informácií o možnostiach inzercie vám poskytuje riaditeľ Postoy, o. z. Lukáš Melicher. Kontaktujte ho na melicher@postoj.sk.

To však nie je všetko

Momentálne pre manažérov a podnikateľov pripravujeme dlhodobý projekt. Vytvárame spoločenstvo ľudí, ktorí svoje talenty uplatňujú v manažmente, obchode, podnikaní a sú si vedomí, že čestný biznis je tiež poslaním a službou spoločnosti.

Keďže Postoj sa stotožňuje s takýmto pohľadom, chceme vytvoriť uzavretú skupinu rovnako zmýšľajúcich manažérov a podnikateľov, kde by mohli debatovať o témach z biznisu, ale aj o spoločenských či osobných témach a radiť sa o konkrétnych otázkach s partnermi z iných firiem. Vytvoríme priestor na diskusiu, na ktoru pri klasických seminároch a konferenciách nezostáva priestor. Zároveň účasťou v projekte podporíte fungovanie nášho denníka.

Garantom projektu je šéfredaktor denníka Postoj Fero Múčka, dlhoročný novinár so zameraním na biznis a ekonomiku, niekdajší zástupca šéfredaktora týždenníka Trend.

V prípade záujmu zapojiť sa do projektu či získať ďalšie informácie o pripravovaných podujatiach nás, prosím, kontaktujte mailom na adrese mucka@postoj.sk.

Odoberajte novinky z redakcie

Šírte Postoj medzi vašimi známymi